Na rok 2019 pripravil americký výrobca hneď niekoľko noviniek:

1. Nové vône:

V línii Country je v tomto roku pripravených 5 noviniek. Vône Citrus & Seagrass, Summerset a Anjou & Allspice boli uvedené na trh na jar.  S príchodom jesene budú predstavené zvyšné 2 vône: Warm & Fuzzy a Tinsel & Thyme. V línii Kringle sú pripravené 4 novinky – Over the Rainbow a Anjou & Allspice (jar) a Warm & Fuzzy a Tinsel & Thyme (jeseň).

 

2. Limitované edície:

Viac než 20 letných vôní v línii Country bude uvedených koncom júla aj na našom trhu: Black Tea & Honey, Blueberry Ice, Beachwood, Shave and a Haircut, Hibiscus, Lighthouse Point a mnohé ďalšie v limitovaných množstvách. Predobjednávky sú možné na: https://www.kringlecandle.sk/limitky-country/.

 

 

3. Nový formát voskov:

Milovníci voskov sa môžu tešiť na nový formát. Vosky budú dostupné v najpredávanejších vôňach z línie Country aj Kringle už čoskoro.

4. Wineyard a Blackyard línia:

Úplne nové produkty z dieľne Kringle Candle! Línia Wineyard predstavuje ťažké sklenené poháre s vínovou vignetou a pečaťou na prednej strane a vínové vône pre tých najväčších milovníkov vína :). Nájdete medzi nimi Pinot Noir, Chardonnay, Merlot a mnohé iné vínové odrody.

Black line je špeciálna línia čiernych sklenených pohárov so sivým voskom a čierno-zlatými etiketami. Čisté línie, elegantné a luxusné. K dispozícii koncom augusta.